סיכוני סייבר

סיכוני סייבר הם היום חלק בלתי נפרד מהסיכונים העומדים בפתחו של כל עסק, מקטן ועד גדול. מדי יום מתרחשות מתקפות סייבר מגוונות כנגד ארגונים וגופים ממשלתיים ופרטיים כאחד, אשר מטרתם היא לגרום נזק באחד מהאופנים הבאים:

  1. סיכון חיצוני – גורם חיצוני שמטרתו לחבל בפעילות העסקית אם על רקע לאומני או אם על רקע תחרותי.
  2. סיכון פנימי – גורם פנימי, בדרך כלל עובד לא מרוצה, פועל על מנת לפגוע בפעילות העסקית של הארגון כנקמה.

מכיוון שאופני הפגיעה הסייברית הינם מגוונים ושונים, כל ארגון חייב שיהיה ברשותו היום מערך מיגון מפני סיכוני סייבר. אם לא יתקיים מערך כזה ולא יעבוד באופן שוטף – יכול מאוד להיות שכתוצאה מפעולת סייבר שלא נמנעה פעילותו של ארגון מסוים תיפגע בצורה משמעותית, ואף תופסק לחלוטין. מערך ניהול סיכוני סייבר זה יכול להיות פנימי, אבל יכול גם לעבוד במיקור חוץ, כאשר פעמים רבות העבודה במיקור חוץ מייעלת מאוד את כל התהליך.

רוזנבלום הולצמן - מניעת סיכוני סייבר במיקור חוץ

חברת introSight מקבוצת רוזנבלום הולצמן ושות' רואי חשבון, מתמחה בפיתוח מערך התנגדות לסיכוני הסייבר השונים, בהתאמה מדויקת לצרכיו ולפעילותו של כל לקוח. החברה עובדת בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, כאשר השירות מתחיל בפגישת אפיון מעמיקה. בפגישה זו עוברים נציגי החברה המתמחים בתחום של סיכוני סייבר ביחד עם נציגי הארגון אודות מערך הפעילות של העסק מבחינת כל מה שקשור לשימוש במחשבים וברשתות, ומייצרים תוכנית עבודה מאוד ברורה ומפורטת. תוכנית עבודה זאת כוללת את כל הפעולות שיבוצעו באופן שוטף ועל פי הצורך על מנת למנוע ככל שרק ניתן פריצות למערכת הממוחשבת העסקית, תוך ציון מדויק של הגורמים האחראים לביצוע כל פעולה והמועדים בהם יש לבצעה.

  • פגישת היכרות ראשונית
  • סקירת מערך הפעילות של העסק בתחום של שימוש במחשבים וברשתות
  • ייצור תוכנית עבודה מפורטת למניעת סיכוני סייבר

העבודה מתנהלת אמנם מרחוק, אולם תוך שיתוף פעולה מלא. בכל מקרה של בעיה, פריצה לרשת או כל שאלה שהיא, לקוחותינו מוזמנים ליצור קשר ולקבל מענה מקצועי מפורט ומדויק וטיפול בבעיה עד לפתרונה.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה בנושא סיכוני סייבר אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.